Фахівцям

Лікарям і фармацевтам

Лінійка продукції Долфін® для підтримки здоров’я органів дихання випускається вже більше 15 років. Продукт користується великою популярністю на ЛОР-ринку, широко відомий за кордоном. Ефективність Долфін® підтверджена дослідженнями і практикуючими лікарями. Долфін® виробляється тільки з натуральних компонентів, має широкий спектр показань: від нежиті до гаймориту і алергії, тому він буде корисний практично кожному члену сім’ї протягом цілого року, дозволений до використання під час вагітності та дітям з 4 років.

Відеопрезентація лінійки продуктів  Долфін®

Подивившись це відео, ви дізнаєтеся про всі продукти Долфін® : Долфін® стандарт, Долфін® для дітей, зелений Долфін® без трав, Долфін® економ, і сфери їх застосування, а також про склад і властивості інгалятора для носа Долфін®. Також в презентації приведена повна схема застосування Долфін® при різних ЛОР-захворюваннях, показана інструкція із застосування.

Дослідження

Ми провели більше 20-ти досліджень пристрою Долфін® щодо впливу комплексу на пацієнтів з різними захворюваннями органів дихання. Ви можете ознайомитися з докладними звітами цих випробувань.

ПОДИВИТИСЯ ДОСЛІДЖЕННЯ

Вебінари і відеоконференції

Долфін® бере активну участь в житті наукового медичного співтовариства. Пропонуємо вам архів вебінарів на актуальні теми: медикаментозний і алергічний риніти, комплексне лікування аденоїдиту, профілактика ГРВІ та грипу у вагітних та інші.

ПОДИВИТИСЯ ВЕБІНАРИ