ДОЛФІН® ПІКЛУЄТЬСЯ ПРО НАЙЦІННІШЕ

Долфін® понад 15 років успішно представлений на ринку медичних виробів для підтримки здоров'я органів дихання. Унікальний комплекс Долфін® захищений патентом. Ефективність цієї методики підтверджена численними клінічними дослідженнями і визнана зарубіжними лікарями.

15 рокiв
продукту Долфін®

Наша продукція добре відома всім, хто піклується про своє здоров'я. Лінійка для промивання носа Долфін® містить продукцію для дітей та дорослих, а також для людей з особливою чутливістю до рослинних компонентів. Ми намагаємося забезпечити максимальну доступність свого продукту, тому Долфін® ви можете знайти в будь-якій аптеці.

ЯК МИ РОБИМО ДОЛФІН®

 • Високотехнологічне обладнання: на виробництві використовуються сучасні машини, що відповідають технологічним стандартам.
 • Умови чистоти на виробництві відповідають найвищим нормам.
 • Контроль якості: на кожному етапі виробництва проводиться суворий контроль якості, що виключає можливість порушення технологічних процесів.

ПРИРОДНА ОСНОВА

250 мільйонів років тому на планеті існував древній океан, в якому і зародилося життя. Океан висох, але залишив нам у спадок цінні кристали повні корисних речовин. Люди - далекі родичі стародавнього океану. У плазми нашої крові і у океану на 99{349ae75f43eff06ad79bf39b32442b561e59e57699fe6508b5d139c3738f8583} ідентичний мінеральний склад, тому його кристали, розведені у воді, здійснюють на нас дію, що зцілює.

99{349ae75f43eff06ad79bf39b32442b561e59e57699fe6508b5d139c3738f8583}
ідентичний мінеральний склад океану і плазми крові людини

НАУКОВІ РОЗРОБКИ

Фахівці компанії Долфін® навчилися відтворювати цілющі властивості мінералів стародавнього океану і розробили особливий технологічний цикл виробництва, де за певною рецептурою змішуються і збагачуються кристали. В результаті ми отримуємо унікальний склад Долфін®, що ідентичний плазмі крові людини.

ОСОБЛИВИЙ ПРИСТРІЙ

Наша компанія запатентувала свою унікальну розробку, яка не має аналогів. Це пристрій для промивання носа Долфін® - оригінальний м'який флакон-іригатор з ендоназальною насадкою. Завдяки цьому пристрою процедура промивання проходить найбільш повно, оскільки ємність вміщує необхідну кількість рідини. Сам флакон дозволяє регулювати подачу і тиск розчину завдяки насадці, що робить процедуру промивання комфортною.

 • Зручна кришка-дозатор
 • Трубка
 • Склад розчину містить екстракти солодки і шипшини
 • Насадка

НАТУРАЛЬНИЙ СКЛАД

В основі складу Долфін® - кам'яна сіль (галіт). Вона містить велику кількість необхідних для здоров'я мікроелементів, таких як калій, магній, кальцій, сульфат, натрій і ін. Щоб зробити розчин ще більш корисним, ми доповнили мінерали біологічно активними речовинами коренем солодки і плодами шипшини. Рослини для виробництва збираються в районі гірського Алтаю, який славиться своєю екологічною чистотою.

 • ШИПШИНА

  зміцнює капіляри, має регенеруючі властивості

 • СОЛОДКА

  чинить протиалергічну, протизапальну, противірусну, імуностимулюючу дії

 • ГАЛИТ

  чинить антисептичну дію